خرید ضایعات گالوانیزه

 

خرید ضایعات گالوانیزه از جمله خدماتی می باشد که می تواند توسط مراکز مختلفی انجام گردد. مراکز انتخاب شده برای اینکار باید بتوانند ویژگی های مختلفی را از خود به اشتراک بگذارند تا بتوانند به طور کامل رضایت مشتریان خود را جذب کنند.

ضایعات گالوانیزه در بین ضایعات فلزی و ضایعات آهن قرار داده می شود و می تواند به صورت های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد که لوله و ورق نمونه ای از این موارد به حساب می آیند. به همین علت قصد داریم تا در ادامه شما را با خرید ضایعات لوله گالوانیزه و ورق گالوانیزه آشنا کنیم. از این رو تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

همانطور که اشاره شد، ضایعات گالوانیزه در بین ضایعات فلزی جای داده شده است و اهمیت بالایی را دارد. آهن گالوانیزه نیز همین گزینه می باشد. بدین صورت که که این آهن با استفاده از روی پوشش داده شده است. مزیتی که این مورد به خود اختصاص داده است این بوده که در صورت ایجاد شکستگی در پوشش نیز هیچ زنگ زدگی ای در آن مشاهده نمی شود.

به همین علت از آن در صنایع مختلف به خصوص صنعت ساختمان سازی استفاده بسیار زیادی می گردد. خریدار ضایعات می تواند تمامی این محصولات را جمع آوری نماید و سپس از آن ها برای ناخالص سازی و همچنین تولید محصولات جدید بهره گرفته شود. دلایل مختلفی وجود دارند که از آهن گالوانیزه استفاده می گردد که در ادامه به بررسی مهم ترین آن خواهیم پرداخت.

 

ما خریدار همه نوع ضایعات گالوانیزه شما به صورت یکجا و نقدی هستیم.

با ما تماس بگیرید!!

 

 

چه دلیلی برای استفاده از آهن گالوانیزه وجود دارد؟

از آنجایی که خرید ضایعات گالوانیزه گسترش پیدا کرده است، می تواند دلیلی برای استفاده بسیار آن باشد. حال این سوال به وجود می آید که چرا استفاده از آن روند روبه رشدی را داشته است و هنوزم در بین مواد اولیه از آن بهره گرفته می شود. همانطور که اشاره شد دلایل مختلفی برای اینکار می توانند وجود داشته باشند ولی از مهم ترین آن ها می توان به محافظت در برابر زنگ زدگی اشاره کرد.

بدین صورت که ورق ها و لوله ها با استفاده از روی پوشانده می شوند و یک لایه محافظتی و ضخیم را به وجود می آورند که می تواند در برابر بسیاری از عوامل از خود مقاومت نشان دهد. حتی اگر این لایه پوشیده شده با روی دچار زدگی و یا خوردگی نیز شود، این قابلیت را خواهد داشت تا عاملی تحت عنوان زنگ زدگی بر آن اثر نکند. این مورد در نوع خود یک ویژگی بسیار برتر به حساب می آید که می تواند از هزینه های بسیاری نیز جلوگیری به عمل آورد. به همین علت است که خرید ضایعات گالوانیزه بسیار زیاد می باشد و مراکز مختلفی برای اینکار اختصاص پیدا کرده اند.

خرید ضایعات گالوانیزه برای چه محصولاتی امکان پذیر می باشد؟

از آهن گالوانیزه به منظور ساخت محصولات مختلفی بهره برده می شود که هر کدام از آن ها کاربردهای ویژه ای را به خود اختصاص داده اند و می توان از آن ها نهایت بهره و استفاده را برد. از محصولات و وسیله هایی که توسط آهن گالوانیزه ساخته می شوند، می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • لوله های بخاری
 • کانال کولر
 • کابینت آشپزخانه ها
 • شیروانی خانه ها
 • لوله های آب

همانطور که مشاهده می کنید، در تمامی موارد ذکر شده احتمال خسارت بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل از آهن گالوانیزه بهره گرفته می شود تا بتواند به میزان مقاومت را به شدت افزایش دهند. به عنوان مثال در شیروانی خانه ها به خصوص مناطق شمالی آب زیادی جریان دارد. همین مورد باعث می شود تا درصد فرسودگی افزایش پیدا کند و نیاز به مواد مقاوم نیز بیشتر شود. به همین علت آهن گالوانیزه مناسب ترین گزینه برای این کار می باشد.

 

خرید ضایعات ورق گالوانیزه

یکی از موارد استفاده از گالوانیزه به صورت ورق می باشد که توانسته مزیت ها و فواید بسیار زیادی را با خود به همراه داشته باشد. همین فواید باعث شده اند تا نه تنها خرید ضایعات گالوانیزه افزایش پیدا کند، بلکه با بازیافت کمک بزرگی نیز به اقتصاد و محیط زیست کشور گردد. قیمت خرید ضایعات ورق گالوانیزه نیز در مقایسه با دیگر گزینه ها کمتر می باشد. در ادامه می توانید با چند مورد از این فواید و مزیت ها آشنا شوید. پس ادامه مطلب را نیز دنبال کنید.

 1. بهره مندی از هزینه های کمتر

اولین مزیتی که خرید ضایعات گالوانیزه از نوع ورق با خود به همراه دارد، قیمت و هزینه مناسب آن می باشد. البته منظور از هزینه ها مقایسه با گزینه های دیگر می باشد. همچنین به غیر از ضایعات، اجرای آن نیز هزینه های کمتری نیاز دارد.

 1. هزینه های کمتر به منظور نگهداری و تعمیرات

از دیگر فواید ورق گالوانیزه می توان به هزینه هایی اشاره کرد که به منظور نگهداری و تعمیرات در نظر گرفته می شود. این هزینه ها زیاد پر هزینه نیستند و می توان با مبلغ حداقل نسبت به تعمیر آن ها اقدام نمود. همچنین همین مورد در بازیافت و خرید ضایعات گالوانیزه نیز اثر خود را گذاشته است.

 1. طول عمر زیاد

ورق های گالوانیزه در مقایسه با گزینه های دیگر طول عمر بیشتری را همراه با خود دارند. به گونه ای که اگر ورقه با استفاده از روی پوشش داده شده باشد و در یک محیط خورنده نیز قرار بگیرد، می تواند 20 تا 30 عمر مفید را از خود به اشتراک بگذارد.

 1. محافظت کامل

از دیگر مزیت ها و فوایدی که ورق های گالوانیزه به خود اختصاص داده اند این بوده که می توانند نقش محافظتی کامل را ایفا کنند. یعنی تمامی جاها از جمله گوشه ها، فرو رفتگی ها و حتی ریزترین نقاط توسط ورق های گالوانیزه پوشش داده می شوند.

 1. دوام بالا

دوام بالا را نیز می توان در بین مزیت های استفاده از گالوانیزه و خرید ضایعات گالوانیزه دانست. این ورقه ها از ساختار متالورژیکی خاصی بهره برده اند که می توانند در برابر انواع صدمات مکانیکی، سایش و از همه مهم تر در برابر خوردگی مقاومت نشان دهند.

 

بهترین خریدار ضایعات گالوانیزه در تهران

تهران شامل مناطق مختلفی می باشد و از جمله کلانشهرهایی به حساب می آید که روزانه انواع مختلفی از ضایعات را در دسته بندی های متعدد تولید نماید. این مناطق به پنج قسمت کلی شمال تهران، جنوب تهران، مرکز تهران، شرق تهران و در نهایت غرب تهران تقسیم بندی می شوند. خرید و فروش ضایعات گالوانیزه در تمامی این مناطق و محله ها انجام می گردد.

به عنوان مثال خریدار ضایعات لوله گالوانیزه می تواند روزانه مقدار بسیاری از این مواد را جمع آوری نماید و سپس برای بازیافت کردن آماده کند. همچنین موردی که در رابطه با گالوانیزه اهمیت پیدا کرده است، قیمت خرید ضایعات گالوانیزه می باشد که با توجه به نوع محصول، متفاوت می باشد. همچنین با توجه به اوضاعی که بازار ایران در حال حاضر دارد، این قیمت ها یک روند صعودی را به خود اختصاص داده اند. به عنوان مثال قیمت ضایعات لوله گالوانیزه به خاطر ساختاری که دارد، بیشتر از قیمت ورق های گالوانیزه است.

 

خریدار ضایعات گالوانیزه در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که اشاره شد، امروزه مراکز مختلفی وجود دارند که در زمینه خرید ضایعات گالوانیزه در حال فعالیت هستند. تنها فعال بودن در این زمینه اهمیت ندارد و مجموعه مورد نظر باید بتواند ویژگی های مختلفی را از خود به اشتراک بگذارد. از این مجموعه ها می توان به “خریدارِ” اشاره کرد که در حال حاضر یکی از بهترین گروه های خرید ضایعات گالوانیزه می باشد. چرا که از ویژگی های زیر برخوردار است:

 • تمامی خریدها به صورت نقدی انجام می گیرد و در محل مورد نظر شما پرداخت می گردد.
 • خرید ضایعات گالوانیزه در محلی که شما تعیین می کنید، با ماشین آلات مخصوص حضور پیدا می کند.
 • قیمت ها به صورت منصفانه به مشتری پیشنهاد داده می شوند و در این میان هیچ فردی ضرر نمی کند.
 • کارهای محول شده با سرعت و کیفیت بالایی انجام می گردد.
 • همچنین در صورت خرید ضایعات گالوانیزه تمامی آن ها به چرخه بازیافت انتقال داده می شوند تا بتوانند مجددا مورد استفاده قرار بگیرند.

خریداره با داشتن ویژگی ها و مهارت های بالا، سال هاست که در زمینه خرید انواع ضایعات در حال فعالیت می باشد. بدین صورت که گالوانیزه تنها حوزه کاری آن ها نمی باشد و موارد گسترده تری را به خود اختصاص داده است. ضایعات فلزی، ضایعات غیر فلزی، ماشین آلات فرسوده و… از جمله این موارد به حساب می آیند.

 

 

ما خریدار همه نوع ضایعات گالوانیزه شما به صورت یکجا و نقدی هستیم.

با ما تماس بگیرید!!

 

خرید و فروش ضایعات گالوانیزه

در این مطلب به بررسی شرایط خرید و فروش ضایعات گالوانیزه پرداخته شد. گالوانیزه می تواند در دو فرم مختلف لوله و ورق مورد استفاده قرار بگیرد که هر کدام از آن ها نسبت به یک دیگری از برتری های خاصی برخوردار هستند. همچنین از آهن گالوانیزه در موارد مختلفی بهره گرفته می شود که از بهترین آن ها می توان به لوله های بخاری، دریچه های کولر و همچنین کابینت آشپرخانه های اشاره کرد. اگر می خواهید ضایعات گالوانیزه خود را به فروش برسانید مجموعه خریدارِ یکی از بهترین خریداران ضایعاتی در شهر تهران می باشد، این مجموعه تمام ضایعات شما را یکجا و به صورت نقدی با بالاترین قیمت خریداری می نماید.

 

5/5 - (2 votes)
Call Now Buttonتماس فوری با ما