خرید ضایعات کابل و سیم

خرید ضایعات سیم و کابل

آیا نمی دانید بعد از بریده شدن سیم ها با ضایعات سیم و کابل چه کنید؟ یا آن را دور میریزید؟ مجموعه مرکز خریدار، خرید ضایعات سیم و کابل را با بهترین قیمت از شما دریافت می کند. همچنین این مجموعه خریدار کامپیوتر و دستگاه کپی و دیگر دستگاه های الکترونیکی است.

 

بهترین مرکز خرید ضایعات کابل و سیم

خرید ضایعات کابل و سیم مهم ترین زمینه فعالیت مرکز ضایعات خریدار محسوب می شوند . این مجموعه منصف ترین خریدار ضایعات سیم و کابل با روکش و بدون روکش در تهران و سراسر کشور است که با قیمت مناسب و به صورت نقدی در کمترین زمان و در محل کلیه ضایعات سیم و کابل را از شما خریداری می کند.

مرکز خرید ضایعات کابل و سیم با سالها تجربه و حضور خوشنام در بازار ضایعات کشور ، آماده برآورد قیمت و خریدار ضایعات سیم و کابل شما در محل به صورت نقدی و بالاترین قیمت می باشد . کافی است یک بار به ما اعتماد کنید.

 

ما خریدار انواع ضایعات کابل و سیم شما به صورت یکجا و با بالاترین قیمت هستیم!

با ما تماس بگیرید!!

۰۹۱۲۰۳۰۳۱۰۰

 

خرید انواع ضایعات کابل و سیم توسط خریدار

ضایعات سیم و کابل باقی مانده سیم و کابلی هستند که تحت فرایند تولید و دور ریختن به وجود می اید. انواع ضایعات عبارتند از:

ضایعات برش‌خورده

در فرایند تولید سیم و کابل بخشی از سیم و کابل که نیازی به آن نیست برش می خورد که به آن ها ضایعات برش خوردهن می گویند این ضایعات قطعات کوچک با طول نامناسب هستند.

 

سیم و کابل ‌های خراب یا ناقص

در فرآیند تولید، سیم و کابل ‌هایی که در طی فرآیند تولید خراب شده اند یا ایراد پیدا کردند را به عنوان ضایعات می فروشند این ها همگی ترک خوردند یا تراشه شده، و به تعمیر نیاز دارند.

 

سیم و کابل ‌های انقضا یافته

کابل و سیم هایی که تاریخ انقضا آن ها رسیده و کیفیت خود را از دست داده اند و دیگر غیر قابل استفاده شدند را به صورت ضایعات به فروش می رسانند.

ضایعاتی که سیم و کابل ایجاد می شود ارزش بازیافتی دارند و می توانند تحت فرانید بازیافت قرار گیرند و مس و آلومینوم را از داخل آن ها استخراج کنند. این مس و آلومینیوم را می توان دوباره در فرایندهای تولید به کار برد.

ضایعات سیم و کابل مسی

کابل هایی که از مس ساخته شده اند به دلیل خرابی، ترک خوردن غیرقابل استفاده بودن دور ریخته می شود. ضایعات کابل های مس می توان به کابل‌ های تلفن، کابل ‌های برقی، کابل ‌های شبکه، و سایر انواع کابل‌های مسی نام برد.

 

سیم‌ ها و رساناهای جدا شده

برخی از رساناها و سیم های مسی ممکن است در هنگام تعمیر یا نصب از کابل ها جدا شده باشند. در این صورت جزء ضایعات محسوب می شوند .

 

ضایعات سیم سوخته

سیم هایی که به دلیل انفجار و آتش سوزی و تماس با حرارت بالا دچار سوختگی و آسیب شده اند می توان به عنوان ضایعات سیم سوخته فروخت و دوباره بازیافت کرد. البته کار با این ضایعات خیلی خطرناک است. چون خطر انتشار دود و مواد سمی را به همراه دارد پس باید خیلی احتیاط کنید بهترین کار برای مصون ماندن از خطر این ضایعات این است که آن ها را در محیط های بازیافت مناسب و امن سوزانده شوند

 

ضایعات سیم افشان بازیافت نشده

سیم افشان سیم های برقی هستند که به دلایل مختلفی مانند تراشه شدن، ترک دور ریخته و به عنوان ضایعات به فروش می رسند.

 

روند جداسازی ضایعات سیم و کابل

با کمک دستگاه های جداسازی ضایعات کابل را در کوره تخریب قرار می دهند و قسمت فلزی رسانا آن را از قسمت پلاستیکی جدا می کنند. هم چنین ضایعات پلاستیک هم استخراج شده و در تولید دوباره سیم و کابل یا در تولید محصولات بازیافتی دیگر به کار برده می شود.

 

قیمت ضایعات سیم و کابل

نرخ بازار قیمت ضایعات کابل و سیم به علت تغییرات عرضه و تقاضا و شرایط اقتصادی با تغییرات زیادی همراه است. برای همین نمی توان قیمت دقیقی را به عنوان قیمت ضایعات سیم و کابل با روکش و بدون روکش  اعلام کرد.

البته نوع کیفیت، میزان بازیافت پذیری، شرایط محیطی روی هزینه ضایعات سیم و کابل تاثیر می گذارند.

شما مشتریان گرامی می توانید جهت استعلام قیمت خرید ضایعات سیم و کابل با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

فروش ضایعات سیم و کابل به مجموعه خریدار

مرکز خریدار بهترین خریدار سیم و کابل ضایعاتی در سراسر مناطق تهران می باشد که با ارسال سریع نیروها و وسایل نقلیه مجهز و پیشرفته و همچنین در نظر گرفتن بالاترین قیمت توانسته است رضایت مشتریان را به خود جلب کند. همچنین این مرکز خرید ضایعات آلومینیوم را با بهترین و منصف ترین قیمت انجام می دهد.

5/5 - (1 vote)
Call Now Buttonتماس فوری با ما