خریدار ضایعات کامپیوتر

یکی از دغدغه های جوامع امروزی ضایعات کامپیوتری می باشد، با پیشرفت بشر و کشیده شدن به سمت استفاده از ابزار و وسایلی نظیر کامپیوتر ها لبتاپ ها، تما شرکت ها موسسات و افراد به دلیل مردن شدن دنیا و جهت راحت تر کار کردن نیاز به کامپیوتر دارد و این وسایل هر روز پیشترفته تر قبل می شوند و دیگتر کامپوتر های قدیمی نمی توانند جوابگو باشد از همین رو ضایعات کامپیوتری نیز بیشتر از قبل به‌وجود می آید. بهترین خریدار ضایعات فلزی در تهران خریداره است

این مجموعه  کلیه ضایعات و قطعات فرسوده کامپیوتر اعم از مانیتور و کیبورد و کیس و قطعات داخلی کیس کامپیوتر را در تمامی مناطق تهران از مشتریان گرامی خریداری می کند. خریداره به عنوان بهترین خریدار ضایعات کامپیوتر بالاترین نرخ و قیمت ضایعات کامپیوتر را به شما پیشنهاد می دهد و شما را از شرکت در هر گونه مزایده ضایعات کامپیوتر بی نیاز می کند.

خرید ضایعات الکترونیکی به صورت توافقی انجام می شود و پس از آن تجهیزات حمل و نقل و نیروهای وقت شناس در محل حاضر شده و اقدام به خریداری ضایعات کامپیوتر شما در هر کجای تهران که هستید می کنند. فروش ضایعات کامپیوتر کرج و فروش ضایعات cpu نیز خدمات دیگری است که می توانید با تماس با خریداره آن را در سریع ترین زمان و با بالاترین قیمت انجام دهید.

بهترین خریدار ضایعات کامپیوتر در تهران

با توجه به زیاد شدن استفاده از قطعات و دستگاه های الکترونیکی و نیاز به تعمیر و یا تعویض آنها ضایعاتی انبوه از این قطعات ایجاد می شود. در بسیاری از موارد هزینه تعمیر یک قطعه الکترونیکی و یا کامپیوتری به مراتب بیشتر از خرید و جایگزین کردن همان سیستم با یک سیستم نو می باشد.

به همین منظور افراد بر آن می شوند تا بدون در نظر گرفتن هزینه ها و دردسر های تعمیر اقدام به خرید یک جایگزین برای سیستم فرسوده خود کنند. در این مواقع لزوم شناسایی بهترین خریدار ضایعات کامپیوتر در تهران امری اجتناب ناپذیر است. مرکزی که بتواند کلیه ضایعات الکترونیکی و کامپیوتری شما را با بالاترین قیمت ممکن خریداری کرده و خدمات گسترده از جمله حمل رایگان و پوشش دهی تمامی مناطق تهران را برعهده داشته باشد. خریداره بهترین مرکز خرید ضایعات کامپیوتر در تهران می باشد که توانسته است بیشترین میزان رضایت را در میان مشتریان به خود اختصاص دهد .

 

ویژگی های یک خریدار ضایعات کامپیوتر خوب چیست؟

 • ارسال سریع نیروهای جمع آوری ضایعات
 • بالاترین قیمت پیشنهادی برای خرید ضایعات کامپیوتر
 • بارگیری اصولی و صحیح
 • پوشش دهی کلیه مناطق تهران از جمله شرق و غرب و شمال و جنوب تهران

 

اجزای قابل بازیافت از ضایعات کامپیوتری

بیشتر اجزای کیس کامپیوتر را می توان با استفاده از تکنولوژی جدید به صورت تبدیل به مواد خام مصرفی برای ساخت قطعات مشابه بکار برد. از جمله قطعاتی که امکان بازیافت مجدد دارند موارد زیر می باشند:

 • مادر برد کامپیوتر : مهمترین قسمت هر کامپیوتر می باشد که دارای فلزاتی قابل بازیافت از جمله مس و آلومینیوم است. خریداره بالاترین قیمت مادربرد سوخته را به شما پیشنهاد می دهد.
 • کارت گرافیک کامپیوتر : در برخی از کارت های گرافیکی می توان فلزاتی رسانا مانند نقره مشاهده کرد.
 • رم کامپیوتر : رم ها نیز شامل فلزات رسانای زیادی هستند که می توانند در بازیافت مفید واقع شوند.
 • هارد کامپیوتر : قالب هارد ها که از آهن و آلومینیوم است می تواند برای بازیافت مفید باشند.
 • سی پی یو کامپیوتر : در این قسمت نیز مانند بقیه موارد مقادیر زیادی از فلزات رسانا وجود دارد.
 • رایتر کامپیوتر : وجود برنج و آهن و مس و پلاستیک زیاد برای بازیافت مناسب است.
 • پاور کامپیوتر : قاب پاور ها معمولا از آهن هستند و درون آنها مقادیری مس نیز وجود دارد.
 • کیس کامپیوتر: کیس ها نیز شامل مقدار زیادی آلومینیوم و آهن هستند.
 • مانیتور : در مانیتور نیز مقدار زیادی سیم مسی وجود دارد. خریدار با بالاترین قیمت ضایعات مانیتور را خریداری می کند.
 • سیم ها و کابل ها : سیم ها نیز از مس فراوان و پلاستیک زیاد تشکیل شده اند.

 

مزایده ضایعات کامپیوتر

یکی از دغدغه های اساسی مراکزی که با تعداد زیادی کامپیوتر سر و کار دارند فروش ضایعات کامپیوتر و کسب سود از طریق شرکت در مزایده ضایعات کامپیوتر می باشد. برای شرکت در مزایده قیمت ضایعات پاور کامپیوتر شما مجبور به طی مراحلی از جمله ثبت نام های از قبل تعیین شده و شرکت در جلساتی هستید که تمامی این گزینه ها منجر به از دست رفتن زمان و گاهی در نظر گرفته نشدن بهترین قیمت برای ضایعات کامپیوتر شما می باشد.

خریداره به عنوان مرکز فروش ضایعات الکترونیکی، با ارائه بهترین خدمات خریدار کامپیوتر ضایعاتی در تمامی نقاط تهران و با در نظر گرفتن بالاترین قیمت ضایعات دیسک و صفحه توانسته است بسیاری از افراد را از شرکت در مزایده ضایعات کامپیوتر بی نیاز کرده و سریع ترین و بهترین خدمات را جهت خرید ضایعات کامپیوتر در اختیارشان قرار دهد.

فروش ضایعات cpu

خریداره با خرید گسترده و کلی تمامی ضایعات کامپیوتر و ضایعات الکترونیکی توانسته است سهمی اساسی در بازگرداندن سرمایه مشتریان و همچنین بازیافت این ضایعات و جلوگیری از آلودگی محیط زیست داشته باشد. اگر به دنبال بهترین قیمت ضایعات کامپیوتر در تهران هستید خریداره بهترین گزینه می باشد. بهترین فروش ضایعات cpu را به صورت کلی و یا جزئی و با قیمتهای استثنایی با خریداره تجربه کنید.

 

مراحل بازیافت ضایعات کامپیوتر چیست؟

برای انجام بازیافت ضایعات کامپیوتر در ابتدا باید کلیه قطعات توسط کادر آموزش دیده تفکیک و جدا سازی شوند و سپس تمامی قطعات مشابه در یک دسته مخصوص به خود قرار گیرند. سپس با استفاده از روش های مختلفی اقدام به بسته بندی این قطعات می کنند تا در هنگام حمل به صنایع مربوطه به عنوان ماده خام اولیه جای کمتری بگیرند. از جمله مراحل بازیافت ضایعات کامپیوتر موارد زیر می باشد:

 • تفکیک قطعات و دسته بندی کردن آنها در گروه های مشابه
 • سوزاندن قطعات و تبدیل کردن آنها به پودر
 • انجام مراحل پیرولیز
 • خرد کردن قطعات با استفاده از دستگاه های مخصوص مانند بالمیل
 • استفاده از روش قالکاری که در بیشتر موارد با مس انجام می شود
 • استفاده از آهن رباهای مخصوص به منظور جدا سازی آهن از قطعات پلاستیکی

 

خریداره بهترین خریدار ضایعات کیس در تهران

تمامی قطعات یکی کامپیوتر درون جعبه ای جمع شده است که اصطلاحا به آن کیس می گویند. کیس ها وظیفه نگهداری و مراقبت از این قطعات را دارند و محیط مناسبی جهت ارتباط این قطعات با هم دیگر می باشند. هنگامی که سالیان درازی از استفاده یک کامپیوتر می گذرد طبیعتا نوبت به اسقاط آن و تهیه یک سیستم جدید می رسد.

بیشتر مردم با فروش کیس اقدام به تامین مقداری از هزینه های کامپیوتر نو می کنند. در این زمان خریداره بهترین خریدار ضایعات کیس در تهران می تواند معتبر ترین گزینه برای برقراری تماس و اقدام به فروش کیس و ضایعات کامپیوتری شما باشد.

 

خرید لپتاب اسقاطی با قیمت خوب

قیمت ضایعات الکترونیکی در تهران

قیمت بردهای الکترونیکی ضایعاتی برای هر قسمت متفاوت می باشد . شما می توانید جهت دریافت اطلاعات جامع و کافی پیرامون قیمت ضایعات الکترونیکی با مشاوران خرید ما در خریداره تماس حاصل کنید و از تمامی تعرفه ها و قیمت های به روز شده مطلع شوید.

یک کامپیوتر دارای اجزای متفاوتی می باشد که قیمت ضایعات کامپیوتر را بنا بر نوع آن قطعه با تغییراتی روبرو می کند. درون یک کیس که هسته اصلی یک کامپیوتر است اجزای مختلفی قرار دارد که هر قطعه ای از این اجزا و جمع آنها تعیین کننده قیمت ضایعات الکترونیکی و تعیین کننده قیمت ضایعات کامپیوتری می باشد.

 

خرید ضایعات الکترونیکی

همانطور که اشاره کردیم در بسیاری از موارد سیستم های کامپیوتری و الکترونیکی بیشتر از آن که با تعمیر مقرون به صرفه تر باشند با تعویض و جایگزین کردن بهتر می شوند. در بسیاری از موارد افراد ترجیح می دهند برای ارتقای کامپیوتر خود سیستم قبلی را بفروشند و اقدام به خرید سیستم جدید و به روز شده کنند.

از نظر هزینه ای هم می توان گفت تفاوت اندکی میان تعمیر و تعویض این لوازم وجود دارد. پس شناسایی مرکز خرید ضایعات الکترونیکی که بتواند سیستم ما را با قیمت بالا و در سریع ترین زمان ممکن خریداری کند بسیار کمک کننده خواهد بود . خریداره بزرگترین مرکز خرید ضایعات الکترونیکی در تهران می باشد که انواع ضایعات الکترونیکی و ضایعات کامپیوتر شما را خریداری می کند.

 

 فروش ضایعات کامپیوتر کرج

همشهریان کرجی می توانند کلیه ضایعات کامپیوتر خود را هر جای کرج که باشند به بهترین خریدار ضایعات الکترونیکی یعنی خریداره بفروشند. اگر شما هم به فکر فروش عمده ای و کلی ضایعات کامپیوتر خود هستید با خریداره تماس بگیرید و اقدام به فروش کلیه ضایعات الکترونیکی خود با بالاترین قیمت و در سریع ترین زمان کنید. از جمله خدماتی که خریداره به شما ارائه می دهد موارد زیر می باشد:

 • خریدار ضایعات باتری الکترونیکی
 • خریدار برد سوخته کامپیوتر
 • خریدار تجهیزات فناوری اطلاعات
 • خریدار مودم ها و تجهیزات ارتباطی
 • خریدار انواع پرینتر ها و کاتریج ها
 • خریدار تمامی سی دی رام ها و دیسک های فشرده
 • خریدار کلیه مدارهای الکترونیکی
 • خریدار قطعات کامپیوتر

 

خریدار ضایعات کامپیوتر کرج

خریداره به عنوان بهترین خریدار ضایعات کامپیوتر و خرید ضایعات آهن توانسته است رضایت مشتریان گرامی را در جهت خرید سریع و با قیمت بالاتر نسبت به سایر مراکز برای همشهریان کرجی نیز کسب کند. بزرگترین خریدار ضایعات کامپیوتر کرج بی شک خریداره است که کلیه قطعات خراب کامپیوترهای قدیمی و از کار افتاده و همچنین تجهیزات الکترونیکی مرتبط با آن را با ارسال رایگان نیروهای جمع آوری و با حمل رایگان از شما می خرد. همچنین شما می توانید برای فروش ضایعات برد الکترونیکی تهران با کارشناسان خریدار در تماس باشید.

Call Now Buttonتماس فوری با ما